Читайте також:


Заготівельні землі
Для декоративних рослин найчастіше використовуються не самі по собі садові землі, а земельні суміші. До складу цих грунтових "коктейлів" неодмінно входить та чи інша частка піску, а все інше залежить від "побажань" рослини: земля дернова, перегнійна, листова, торф'яна, компостна, деревна .

Час, що підходить для поливу
Традиційно рослини поливають дощуванням вранці або ввечері. Особливо важливо дотримуватися цього правила в жарку ясну погоду, інакше на листі можуть з'явитися опіки.

Зимова пересадка лісових крупномеров
Сад, що починається з молодих саджанців, змусить себе довго чекати. Багатьом плодовим і декоративним деревам потрібні роки і навіть десятиліття, щоб дорости до «товарного вигляду». Все більш популярною стає зимова посадка дорослих дерев-крупномірів. Завдяки їй сад може з'явитися на рівному місці в лічені дні. Переваги цього способу очевидні.Твердий як камінь, мерзлий прикореневій кому не деформується при викопуванні, перевезенні та посадці.

Хімічні біорегулятори
Основні умови зростання красивого і здорового рослини - родючий грунт, світло, чисте повітря, вода і перебування "у себе вдома", тобто на географічній батьківщині.

Навіщо потрібна стратифікація, скарифікація, промораживание насіння
Насіння одних рослин дають швидкі й дружні сходи, іншим необхідна спеціальна підготовка, без якої вони не здатні прорости. Причина - в умовах зростання. Знання екології культури та її географії допомагають розібратися і в особливостях розмноження.


   2010